Fundacja Reksia - Licencja na Reksia

Psiak Reksio przybliżył dzieciom świat zwierzęcy. Poprzez jego codzienne przygody, rozgrywające się w sferze dziecięcej wyobraźni, starałem się wszczepić milusińskim potrzebę miłości do zwierząt, oczekujących od człowieka serdeczności i troskliwości.

OVERVIEW

This domain fundacjareksio.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have researched five pages within the web site fundacjareksio.org and found two websites interfacing with fundacjareksio.org. There is one contacts and directions for fundacjareksio.org to help you communicate with them. There is one mass communication sites retained by this website. This domain fundacjareksio.org has been online for five hundred and twenty-four weeks, seventeen days, thirteen hours, and forty-one minutes.
Locations
Online Since
Jun 2014

FUNDACJAREKSIO.ORG RANKINGS

This domain fundacjareksio.org is seeing fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjareksio.org

Traffic ranking (by month) for fundacjareksio.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjareksio.org

FUNDACJAREKSIO.ORG HISTORY

This domain fundacjareksio.org was first documented on June 20, 2014. It is now five hundred and twenty-four weeks, seventeen days, thirteen hours, and forty-one minutes young.
REGISTERED
June

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

Licencja na Reksia - Licencja na Reksia

Strona poświęcona bohaterowi kultowej kreskówki i jego Twórcy! Jak powstała i kto jest twórcą opracowania plastycznego i literackiego pieska Reksia! Zajmujemy się promowaniem wizerunku Reksia, dbaniem o to, aby był właściwie wykorzystywany w godnych poparcia projektach! Chcesz wykorzystać wizerunek Reksia w swoim przedsięwzięciu? Zapytaj jak uzyskać licencję! .

WHAT DOES FUNDACJAREKSIO.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjareksio.org Mobile Screenshot of fundacjareksio.org Tablet Screenshot of fundacjareksio.org

Fundacja im. Heleny i Lechoslawa Marszalkow Reksio

Miroslaw Chorazewski

ul.Ks.S.Stojalowskiego 32 I-p lok. 12

Bielsko-Biala, 43-300

FUNDACJAREKSIO.ORG HOST

I revealed that a lone root page on fundacjareksio.org took seven hundred and thirty-two milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider fundacjareksio.org not secure.
178.32.205.96

NAME SERVERS

dns100.ovh.net
ns100.ovh.net

I identified that fundacjareksio.org is employing the Apache os.

Fundacja Reksia - Licencja na Reksia

DESCRIPTION

CONTENT

This domain has the following in the homepage, "Psiak Reksio przybliżył dzieciom świat zwierzęcy." Our analyzers analyzed that the web site also stated " Poprzez jego codzienne przygody, rozgrywające się w sferze dziecięcej wyobraźni, starałem się wszczepić milusińskim potrzebę miłości do zwierząt, oczekujących od człowieka serdeczności i troskliwości."

OTHER BUSINESSES

Fundacja Republikańska Strona domowa Fundacji Republikańskiej

Mapa zatrudnienia w administracji publicznej. W tym roku upływa kadencja samorządów terytorialnych. Rozpoczyna się gorący okres przedwyborczy, w którym debata publiczna ulegnie intensyfikacji. Rozliczanie rządzących i przedstawianie własnych planów przez opozycję jest podstawowym elementem kampanii wyborczej. Fundacja Republikańska ma przyjemność zaprosić na k.

Fundacja ReStart

Zapraszamy mieszkańców Kobylepole do wzięcia udziału w najbliższych spotkaniach. Ogłoszenie konkursów na inicjatywy mieszkańców. Nowe działania dla dzieci i młodzieży.

Fundacja Ratownik Górniczy Swoją działalność skupiamy się głównie na prowadzeniu zajęć rehabilitacyjno-sportowych dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Prowadzimy zajęcia sportowe szermierka na wózkach, boccia, uruc

Pożegnanie naszej koleżanki Ani Bojdy. Dziś o godzinie 13-tej, w kaplicy przycmentarnej pożegnaliśmy naszą koleżankę Anię, którą poznaliśmy 10 lat temu. XV Mikołajkowy Integracyjny Turniej Boccia.

Strona główna Fundacja Robinson

Pobierz wtyczke klikajac na ten link.

Fundacja Rozwoju Rodziny RoRo z myślą o rodzicach i dzieciach

Z myślą o rodzicach i dzieciach. Wspieramy rodziców w poszukiwaniu własnej filozofii rodzicielstwa. Fundacja RoRo wspiera rodziców w poszukiwaniu własnej filozofii rodzicielstwa. Wierzymy, że każdy rodzic może znaleźć sposób na towarzyszenie dziecku w stawaniu się spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Prowadzimy warsztaty rozwoju kompetencji wychowawczych i społecznych oraz rozwoju osobistego dla rodziców oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV.